Hurtownia chemii Niemieckiej Kraków

HURTOWNIA CHEMII ZAGRANICZNEJ
I KAWY DLA KLIENTÓW Z KRAKOWA

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

1. Wybierz produkty i złóż wstępne zamówienie
2. Otrzymasz e-mailem z pełną wycenę zamówienia z dostawą
3. Wybierz formę płatności PLN lub EUR
4. Realizacja dostaw w ciągu 2 dni roboczychKRAKOWA

Szukasz hurtowni chemii Niemieckiej dla swojego sklepu w Krakowie? 

Jeżeli prowadzisz sklep w Krakowie lub w okolicach Krakowa z środkami czystości najlepszych niemieckich marek, lub z niemiecką kawą – zapoznaj się z ofertą naszej  hurtowni.  Już od 2000 roku zajmujemy się dystrybucją środków piorących chemii niemieckiej w całej Polsce. Nasze magazyny znajdują się w Łęknie koło Poznania, a ich powierzchnia przekracza łącznie 3000 m2. Na stronie naszej hurtowni możesz przejrzeć cały dostępny asortyment, a po rejestracji zamówić produkty chemii niemieckiej w hurtowej ilości, nie wychodząc z domu. To rozwiązanie idealne dla firmy prowadzącej sprzedaży w tak dużym mieście jak Kraków. Nie trać czasu na dojazd do hurtowni, zamów chemię z Niemiec online! Po otrzymaniu zapytania, prześlemy dokładną wycenę zamówionych ilości wraz z kosztami transportu w dowolne miejsce w Krakowie. Dzięki hurtowni internetowej zaoszczędzisz czas, a ilość formalności zostanie ograniczona do niezbędnego minimum.  Szybka realizacja zamówień i elastyczne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy jednym z największych dystrybutorów chemii niemieckiej w Polsce, dlatego możemy zaoferować wyjątkowo korzystną ofertę na hurtowe zamówienia chemii z Niemiec. Wieloletnie doświadczenie, trwała i regularna współpraca z naszymi kontrahentami z Belgii, Holandii i Niemiec pozwala uzyskać najniższe ceny dla naszych odbiorów. Realizujemy zamówienia warstwowe, paletowe i całosamochodowe. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Krakowa i okolic. Nie trać czasu i zamów chemię z niemiec przez internet.

 

STAŁY DOSTĘP PRODUKTÓW

Posiadamy własny magazyn mieszczący kilka tysięcy palet, dzięki temu większość oferowanych przez nas produktów jest stale dostępna!

ZAWSZE NISKIE CENY

Wieloletnie doświadczenie, trwała i regularna współpraca z naszymi kontrahentami pozwala uzyskać najniższe ceny dla naszych odbiorów

SZYBKA WYSYŁKA

Wysoka jakość produktów oraz stała dostępność towarów – zapewnia naszym klientom szybką realizację zamówień na terenie całego kraju.

Hurtownia chemii i kawy pochodzenia niemieckiego

Chemia Niemiecka Kraków

Hurtownia chemii zagranicznej i kawy dla klientów z Krakowa, zapraszamy do kontaktu.

Dział Sprzedaży Hurtowej

Magazyn Logistyczny

Dane firmy

B2B Connections Sp. z o.o.
Łękno, ul. Rolna 4
63-020 Zaniemyśl
NIP: PL9721266856
e-mail: biuro@luna24.pl
te. +48 61 28 72 280